Stosując określone perfumy wyrażamy siebie samych.

Dzisiaj perfumy łączą się z mocno z naszym życiem. Są ważną częścią osobowości człowieka. Zapach ma duży wpływ na nasze samopoczucie i jest magnesem do przyciągania innych ludzi do nas. Perfumy podkreślają nasz charakter a także emocje. Przyjemny zapach ma wpływ na to jak się czujemy. Stosując określone perfumy pokazujemy swoją osobowość. Jest to świetna podpowiedź dla ludzi, którzy szukają partnera lub partnerki. Pewne jest to, że będziemy chcieli się umówić na kolejne spotkanie wyłącznie z osobą, której zapach okazał się dla nas przyjemny, inspirujący. Zatem perfumy to nasz znak rozpoznawczy. Wybieramy różnorodne zapachy, które dzielimy na 5 kategorii: kwiatowe, orientalne, cytrusowe, szyprowe (drzewno-cytrusowe), drzewne. Jak wiele zapachów, tyle emocji oraz osobowości kobiecych. Tymczasem faceci wybierają perfumy drzewne (cedr, drzewo sandałowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe), fugere (zapachy paprociowe). Właściwie każdy facet jest inny. Używane przez niego perfumy wskazują na jego charakter.

Zapachy delikatne kupują zazwyczaj osoby delikatne. Tymczasem zapachy mocniejsze wybierają osoby postrzegane jako ambitne i pewne siebie. Obecnie kilka popularnych ludzi określanych mianem „celebrytów” promuje swoją osobą perfumy. Stanowi to dla wielu osób istotną zachętę do zakupu i wypróbowania konkretnego zapachu. Wybieramy markowe perfumy męskie, głównie z powodu ich wysokiej jakości a także trwałości.

Osoby, dające nazwę konkretnym perfumom są ludźmi, z którymi się identyfikujemy. Jest to ważny składnik , który motywuje do zakupu perfum.

Dodaj komentarz